Ambasadorzy marki BILSTEIN

 

 

"Najczulszy przyrząd służący do ustawiania zawieszenia? Siedzę na nim każdego dnia." Mówiąc to Walter Röhrl bez wątpienia ma rację. Potwierdzają to – obok licznie zdobytych trofeów – również określenia nadawane mu przez kolegów: „najlepszy kierowca rajdowy wszechczasów", „geniusz na kołach", czy „kierowca rajdowy wszechczasów".
 

Wielu zaskakuje fakt, iż dla Waltera Röhrl'a prędkość nie jest najważniejsza. „Dla mnie szybkość, z jaką coś robię nie jest ważna, lecz perfekcja, z jaką coś robię. Cokolwiek wykonuję, chcę to zrobić perfekcyjnie." Ponieważ BILSTEIN satysfakcjonuje wyłącznie perfekcja, filozofia Waltera czyni go najlepszym pilotem testowym spełniającym oczekiwania firmy. Dlatego też część z 8,5 miliona kilometrów przejechanych przez Röhrl'a w najróżniejszych pojazdach, pomaga nam w rozwoju naszych produktów.

 

Bez znaczenia, czy na torze Nürburgring czy torze testowym w Papenburg: „Auto musi się stać częścią mnie, musi być częścią mojego ciała. I tylko ja decyduję, co się z nim dzieje. Wraz z BILSTEIN pracujemy nad tym, aby wymaganie to spełniał każdy samochód".

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.