Nagrody Dla Najlepszej Marki

 

 

awardsOd wielu lat w Niemczech i w innych krajach marka BILSTEIN pozostaje synonimem najwyższej jakości oraz wyjątkowych osiągnięć w dziedzinie projektowania układów zawieszenia.


Ankiety oraz plebiscyty przeprowadzane wśród czytelników fachowej prasy motoryzacyjnej zawsze w wybitny sposób potwierdzały ambicje lidera.

W dziedzinie zawieszenia sportowego, amortyzatorów i sprężyn sportowych BILSTEIN pozostaje niedoścignionym liderem dostarczającym produkty najwyższej jakości. Przez siedem kolejnych lat: w roku 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 oraz w 2013 BILSTEIN zdobyła Nagrodę Dla Najlepszej Marki magazynu motoryzacyjnego "auto motor und sport".

Bez względu, czy chodzi o jakość wykonania, niezawodność, nowoczesną technologię, czy sukcesy w sporcie motorowym, BILSTEIN dotrzymuje danego słowa. I zdobywa wyróżnienie za wyróżnieniem.

Pragniemy podziękować wszystkim Czytelnikom, którzy oddają swe głosy na BILSTEIN. Wasze zaufanie motywuje nas do dalszego działania i pracy na rzecz rozwoju naszej marki.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.